16 днів проти насилля

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" привертаємо увагу суспільства до проблеми подолання насильстваhttps://www.youtube.com/watch?v=KNHMFE-8upg

ІІ день інформаційно-просвітницький лекторій.
Педагогами закладу розроблені поради та консультації для батьків."Правовий захист від насильства".

Вихователем та психологом було проведено заняття "Порушення прав у сюжетах казок"

соціальна реклама «(НЕ)Безпека поруч»
ДНЗ №61 "Гніздечко"(4) Facebook
Психологом Немикіною О.А.,30 листопада, в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства"в дошкільному закладі 61 відбувся тренінг "Запобігання та протидія проявам насильства над дітьми". В тренінгу взяли участь педагоги закладу.Увагу було зосереджено на
жорстокому поводженні з дитиною .

В рамках профілактичних заходів Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" В ДНЗ 61дітьми старшої групи було обіграно казку " Котик і півник". Під час обговорення казки у дітей формувалася соціальна компетентність ,вміння розпізнавати ризиковані ситуації та знання як захистити себе від незнайомців

До Міжнародного дня людей з інвалідністю в закладі з дітьми проводилися заняття та бесіди, де діти вчились толерантності, взаємодопомозі, розумінню проблем людей з обмеженими можливостями. Дітям були запропоновані для перегляду мультфільми «Таємниця Маеля», «Про Діму». Діти старших груп змогли поставити себе на місце людей з обмеженими можливостями за допомогою виконання різних завдань. В доступній та ігровій формі діти зрозуміли, наскільки важливо робити цей світ доступнішим для людей з обмеженими можливостями.
Пропонуємо батькам переглянути та обговорити мультфільми з дітьми за посиланням.