"С Е Н Д П Л Е Й"(ПІСОЧНА ТЕРАПІЯ)

"Сендпдей" – доступний та природний спосіб самотерапії у формуванні стабілізації емоційного стану дитини, особистому зростанню та розвитку тактильних відчуттів».Інноваційна технологія «сендплей» (пісочна терапія та сольова анімація) застосовується  під час розвивальних занять, у психолого-педагогічному проектуванні та в іграх протягом дня, як інтеграція різних ліній розвитку та форм роботи з дітьми. Заняття з пісочної терапії проводяться у декілька етапів: робота на поверхні мокрого піску, занурення рук у пісок, ігри на поверхні мокрого піску.Результатом проведеної роботи є зростання бажання у дітей пізнати нове, експериментувати, гармонійний та інтенсивний розвиток тактильних відчуттів, пізнавальних процесів, мовлення та моторики.

Для урізноманітнення пісочної терапії широко використовується сольова анімація, що дає дітям можливість виражати свої почуття, бажання, хвилювання, а при нагріванні солі вдихати йони йоду та отримувати оздоровчий ефект. Сіль допомагає в профілактиці багатьох хвороб: алергії, астми, бронхіту, риніту, гармонізує психіку та, що найголовніше в роботі закладу санаторного типу, зміцнює імунітет, підвищує життєвий тонус.

Сендплей - це унікальний спосіб спілкування зі світом і з самим собою. Сендплей дає можливість доторкнутися до глибинного, справжнього. Він знімає внутрішнє напруження, підвищує впевненість у собі і відкриває нові шляхи розвитку. Гра з піском допомагає дитині висловити те, що вона сама поки що не усвідомлює, то, чого вона сама поки не розуміє, а досвідчений психолог може інтерпретувати це і розповісти батькам про почуття дитини.

Вправа « Знайди іграшки ,та склади казку» Учасники знаходять іграшки в піску ,та складають казку з цими іграшками.