Рада по харчуванню

З метою підвищення якості та ефективності організації харчування вихованців  у дошкільномунавчальному закладі створена рада по харчуванню.

Голова Ради: директор Вікторія ЛУКАВЕНКО

Заступник голови Ради: вихователь-методист –Ірина СЕНЧІНА

Члени Ради: сестра медична старша – Віталіна СИТНИК;

представник  ПК – Світлана ЮРЧЕНКО;

представник батьківського активу  Дар’я ВІВСЯНА – ЗІНОВ’ЄВА

ПОЛОЖЕННЯ

про Раду по харчуванню комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №61 «Гніздечко» комбінованого типу Кіровоградської міської ради»

І. Загальні положення

1.1.Рада по харчуванню (далі - Рада) утворюється при дошкільному навчальному закладі №61 «Гніздечко» з метою здійснення контролю за роботою харчоблоку та організацією повноцінного, якісного харчування дітей.

1.2.Рада по харчуванню є дорадчим органом.

1.3.Рада по харчуванню збирається відповідно затвердженого плану роботи та у разі необхідності.

1.4.Склад Ради по харчуванню на кожний навчальний рік затверджується наказом директора  закладу.

1.5.До складу можуть входити: відповідальний за харчування по ДНЗ, завгосп, медична сестра, педагогічні працівники, представники профспілкового комітету, представники батьківського активу.

1.6.Безпосереднє керівництво Радою по харчуванню здійснює сестра медична старша.

1.7. У своїй діяльності Рада по харчуванню керується діючими  нормативно-правовими актами МОН, МОЗ України, наказами управління освіти Кропивницької міської ради і цим Положенням.

ІІ. Цілі та завдання комісії

2.1.Контролювати роботу харчоблока в дошкільному навчальному закладі.

2.2.Активно сприяти покращенню обслуговування дітей та співробітників.

2.3. Забезпечення контролю за належними умовами повноцінного харчування дітей, як основного фактору охорони здоров’я.

ІІІ. Основні напрямки роботи

3.1Робота Ради по харчуванню полягає в тому, щоб виявляти недоліки у діяльності робітників харчоблоку і активно допомагати їх усуненню, вносити пропозиції на розгляд адміністрації дошкільного закладу та вимагати усунення вказаних недоліків.

3.2Вносити пропозиції стосовно розвиту матеріально технічної бази харчоблоку.

3.3Рада по харчуванню звітує про свою роботу на нарадах при директорові,  загальних зборах колективу закладу та засіданнях батьківського активу.

3.4Рекомендації Ради по харчуванню приймаються колегіально, більшістю голосів від загальної кількості присутніх членів Ради.

3.5Засідання Ради по харчуванню проводяться один раз на квартал, під час яких:

- складається і затверджуються план роботи;

- заслуховуються звіти  членів Ради про роботу;

- обговорюються конкретні заходи щодо усунення наявних недоліків.

3.6.Всі засідання Ради фіксуються протоколами, з якими ознайомлюється

директор  дошкільного навчального закладу.

ІV. Ведення документації

Рада по харчуванню веде наступну документацію:

4.1План роботи Ради по харчуванню на навчальний рік;

4.2Протоколи засідань Ради по харчуванню;

4.3Звіт роботи Ради по харчуванню з аналізом стану організації харчування дітей, пропозиціями та рекомендаціями;

4.4Акти перевірок організації харчування