заходи

У  К Р А Ї Н А

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 61 «Гніздечко»

вул. Пацаєва, 3-а, м. Кіровоград, 25028,  тел. 55-83-47; 55-86-82

по виконанню рекомендацій

атестаційної комісії з атестації дошкільних навчальних закладів управління освіти Кіровоградської міської ради

№ п\п

Дата проведення

Виконання

1.

Протоколи засідань атестаційної комісії складати відповідно до вимог п. 2.43 - 2.54 Примірної інструкції з діловодства в дошкільних навчальних закладах та фіксувати в них інформацію про результати голосування при прийнятті рішення

2.

В порядку денному протоколів засідання педагогічної ради зазначати осіб, що будуть виступати з певного питання

3.

В протоколах педрад більш конкретно формулювати прийняте рішення з питання порядку денного, що обговорюється, та зазначати, кому воно адресоване

4.

Сприяти професійному росту вихователів, які працюють у корекційних групах. Рекомендувати здобути дефектологічний фах педагогам, які працюють без спеціальної освіти .

5.

Результати діяльності творчої групи розглядати на засіданні педагогічної ради

Вихователь – методист, керівник творчої групи

6.

За результатами роботи творчої групи формувати рекомендації для педагогів відповідно до Положення про творчу групу в системі науково - методичної роботи педагогічних працівників

Вихователь - методист

7.

Подавати статті, конспекти занять, розробки методичних заходів до обласних, Всеукраїнських педагогічних видань.

Вихователь - методист

8.

Пропагувати власні педагогічні ідеї, напрацювання педагогів через конкурси, методичні форми, засоби масової інформації

Завідувач, вихователь - методист

9.

Провести семінар-практикум для педагогів дошкільних навчальних закладів міста інструктором з фізкультури «Проведення фізкультурно-оздоровчих занять на свіжому повітрі»

Татарченко І.О.

Вересень, 2015р

10.

Продовжувати облаштовувати спортивний майданчик стаціонарним обладнанням.

Завідувач, інструктор з фізкультури

до 2018 року

11.

Раціонально використовувати спортивне обладнання з метою збільшення щільності занять з фізкультури на свіжому повітрі (під час проведення занять на свіжому повітрі)

Вихователі

12.

Під час прогулянок з дітьми більше часу відводити для індивідуальної роботи з фізичного розвитку (під час організації прогулянки на свіжому повітрі).

Вихователі

13.

Проводити роз’яснювальну роботу серед батьків, працівників закладу про необхідність раннього виявлення та організації своєчасної допомоги дітям з вадами у психофізичному розвитку.

Вчителям-логопедам

14.

Організовувати консультації для батьків, педагогів, медичних працівників з питання виховання, соціальної адаптації та інтеграції у суспільство дітей з відхиленнями в психофізичному розвитку

Вчителям-логопедам

Завідувач дошкільного

навчального закладу                                                                           Бобрикова З.Д.