навчальний процес

Одним із найголовніших завдань нашої роботи з дошкільнятами є адаптація методів ейдетики до навчального процесу, намагання зробити процес засвоєння та відтворення матеріалу якомога легшим та результативнішим; розвинути можливості дитини, розкрити її творчий потенціал.  Це підвищить відчуття психологічного комфорту та впевненості дитини під час навчання в школі.

Ми багато всього вивчаємо,

Фантазуємо, уявляємо,

В ігри граємося незвичні -

Називаються ейдетичні.

В уяві « мультик» малюємо,

Незвичним маршрутом мандруємо.

А слова в «ланцюжок» сплітаємо,

Так їх швидше запам'ятаємо.

Діти образи уявляють,

І в уяві вони оживають:

То танцюють, або співають,

То підстрибують, або літають.

Все в уяві яскраве, незвичне,

Добре, веселе і фантастичне.

І діти цьому радіють,

Бо вигадувати різне вміють,

І не знають, що не просто граються -

Це вони вже отак навчаються!

Вимоги для батьків

1. Закріплювати, уточнювати, перевіряти знання дітей.
  2. Вчити застосовувати одержані знання, уміння, навички у змінених ігрових або життєвих ситуаціях.
  3. Вчити висловлювати свою думку простими та поширеними реченнями, зв’язною мовою, зрозумілою для присутніх.
  4. Формувати вміння аналізувати матеріал, виділяти в ньому головне,

узагальнювати його, порівнювати, робити висновки, розмірковувати.

1. Розвивати сприймання, пам'ять, мислення, уяву, мовлення, спостережливість, швидкість мислення.