Правила прийому в заклад

Порядок набору дітей

до дошкільних навчальних закладів міста Кіровограда

1.Загальні положення.

1.1.Порядок розроблено згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад.

1.2.В спеціальні  групи в дошкільні навчальні заклади діти зараховуються на підставі висновку психолого-медико-педагогічної консультації управління освіти Кіровоградської міської ради (ПМПК), направлення управління освіти Кіровоградської міської ради.

2.Порядок набору дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності м. Кіровограда.

2.1.Набір дітей до дошкільного навчального закладу здійснює його керівник відповідно до списків, сформованих електронною базою даних.

2.2. Позачергово зараховуються діти пільгових категорій, про що вносяться дані в картку електронного обліку.

2.3. До пільгової категорії відносяться:

2.3.1. Діти-інваліди,які не мають протипоказань до відвідування ДНЗ;

2.3.2. Діти батьків-інвалідів 1 групи;

2.3.3. Діти учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС, потерпілих від екологічного та іншого стихійного лиха, аварій, катастроф;

2.3.4. Діти багатодітних сімей, де є троє і більше дітей дошкільного віку;

2.3.5. Діти одиноких батьків(вдів,вдівців);

2.3.6. Діти,які перебувають під опікою (піклуванням);

2.3.7. Діти педагогічних працівників шкіл та дошкільних навчальних закладів.

2.4. Прийом дітей ясельного віку (від 1 р. до 3 р.) у дошкільний заклад проводиться у червні-серпні місяці. У випадку недоукомплектування груп керівник ДНЗ здійснює прийом упродовж календарного року (відповідно до списків,сформованих електронною базою даних). Зарахування здійснюється на підставі заяви батьків, або осіб, що їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.

2.5. Батьки самостійно стежать за наявністю вільних місць у відповідному ДНЗ та прохідним бар’єром на освітньому порталі управління освіти Кіровоградської міської ради. В разі відсутності місця звертаються в управління освіти Кіровоградської міської ради.

2.6. Список дітей по групах в ДНЗ формується в останній декаді серпня поточного року.

2.7. Всі групи комплектуються відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей у дошкільних навчальних закладах.

2.8.Питання ротації дітей в ДНЗ завідувач закладу здійснюють самостійно.

2.9.Питання ротації дітей  з одного дошкільного навчального закладу в інший  в  електронній базі даних здійснює реєстратор при управлінні освіти Кіровоградської міської ради по факту звернення батьків відповідно до дати постановки на електронний облік.