2 черв. 2020

Заклад відкривається 03.06.2020

Прийом дітей з 7.00 до 8.00 Чекаємо на вас з нетерпінням у нашому затишному "Гніздечку"
28 трав. 2020

Правила роботи закладу під час встановлених обмежень в період адаптивного карантину

Правила роботи комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №61 «Гніздечко» комбінованого типу Кіровоградської міської ради» та встановлених обмежень в період адаптивного карантину
25 трав. 2020

Самостійна художня діяльність до тижнів безпеки

Робота дітей, батьків, вихователів
22 трав. 2020

Тиждні безпеки «Щоб не трапилось біди, обережним будь завжди!», «Рушаєш у дорогу чи далеку путь – про правила дорожні не забудь!»

Всі види роботи проводилися дистанційно
6 трав. 2020

Онлайн заняття «Ми і тварини на карантині»

Коли буде проходити заняття? В четвер (7 травня 2020 року) об 11:00.
28 квіт. 2020

День охорони праці у 2020 році

розроблені і проведені заходи до дня охорони праці
21 квіт. 2020

Електрона реєстрація в школу

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про освіту», Законом України «Про повну загальну середню освіту», Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом 10 травня 2018 року № 367, .з метою забезпечення права дитини на здобуття повної загальної середньої освіти, спрощення процедури реєстрації до першого класу
5 квіт. 2020

Переходьте за посиланням

Шановні батьки та колеги у фесбук створено групу, де є цікаві завдання для батьків і дітей під час карантину, або для занять з дітьми у вільний час.
25 бер. 2020

Загальнонаціональний карантин

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні. Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.
24 бер. 2020

Подяка закладу

за активну участь в V Всеукраїнській благодійній акції «Нарру Мяу для Мурчика»