19 січ. 2023

Різні види діяльності

Робота з вихованцями в закладі: заняття, бесіди, ігрова діяльність
14 жовт. 2022

Шануй захисника України

З 12 по 15 жовтня 2022 були проведенні заняття, бесіди, ігри на тему: "Шануй захисника України" під час яких діти виготовляли обереги для захисників, малювали малюнки та виготовляли стінгазети
24 трав. 2022

Дистанційно тиждень БЖД

В рамках тижня БЖД "Дорожній рух" діти разом з батьками малюввали малюнки
13 трав. 2022

УВАГА! КЛІЩІ!

Пам’ятка для населення «Як вберегтись від хвороб, що передаються через укус кліща»
14 бер. 2022

Як пояснити дитині значення сирени?

14 бер. 2022

Садочок онлайн

Стартував дитячий онлайн-садок
31 січ. 2022

Тиждень БЖД "Здоровя - запорука успіху"

В закладі з 24 січня по 28 січня проходив тиждень БЖД "Здоровя - запорука успіху". З вихованцями були проведені бесіди, заняття, дидактичні та рухливі ігри, прогулянки екологічною стежиною. З батьками проведена інформаційна робота : консультації, бесіди, виготовлення памяток, проведена спільна художньо-продуктивна діяльність з батьками та дітьми з даної теми.
10 груд. 2021

Педагогічна рада

Екологічне виховання через сталий стиль життя
4 груд. 2021